ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Gminy Miedzichowo
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ekran listy informacji

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Oferty inwestycyjne

TERENY PRZYJAZNE INWESTOROM-WŁASNOŚĆ PRYWATNA

LEWICZYNEK
W miejscowości znajdują się tereny przeznaczone pod aktywizację gospodarczą, przemysł i skład o powierzchni 3,5ha. Tereny te położone są przy drodze wojewódzkiej w kierunku na Międzychód, po lewej i prawej stronie drogi. Teren nieuzbrojony.

MIEDZICHOWO
W miejscowości znajdują się tereny przeznaczone pod  aktywizację gospodarczą, przemysł i skład o powierzchni 4,5ha. Tereny te położone są przy drodze krajowej Nr 2 Świecko-Poznań, po lewej stronie drogi w kierunku Trzciela. Teren częściowo uzbrojony: prąd, woda.
BOLEWICKO
W miejscowości znajdują się tereny przeznaczone pod aktywizację gospodarczą, przemysł i skład o powierzchni 10ha. Tereny te położone są przy drodze gminnej, po prawej stronie  drogi w kierunku Bolewic. Teren posiada bezpośredni wjazd na drogę krajową nr 2 Świecko-Poznań. Teren częściowo uzbrojony: prąd, woda.

Tereny przyjazne –własność prywatna
W miejscowości znajdują się tereny przeznaczone pod zabudowę produkcyjną oraz usługową. Tereny o powierzchni 17,75ha położone po lewej stronie drogi jadąc od Trzciela w kierunku Poznania. Działki ewidencyjne o nr 120/5 i 117/2. Dla w/w obszaru opracowany jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Działki przylegają do drogi krajowej nr 2 z możliwością zjazdu. W odległości 2 km znajduje się wjazd i zjazd z autostrady A2. Odległość od miasta Poznania 56km.
W odległości 70m od działki przebiega wodociąg z możliwością podłączenia; elektryczność na terenie- linia 110.  Teren nie znajduje się na obszarze prawnie chronionym.
Kontakt nr tel. 606913517
BOLEWICE
W miejscowości znajdują się tereny przeznaczone pod aktywizację gospodarczą, przemył i skład. Tereny o powierzchni 27 ha położone są przy drodze krajowej nr 2 Świecko-Poznań, po lewej stronie przed Bolwicami od strony Trzciela w kierunku Poznania.
W miejscowości znajdują się również tereny aktywizacji gospodarczej o powierzchni 18 ha przemysłu i składu objęte  miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Tereny przeznaczone pod aktywizację o powierzchni 30 ha położone są również po prawej stronie drogi krajowej Nr 2 Świecko-Poznań przy wjeździe do miejscowości od strony Trzciela.
W/w tereny mają możliwość podłączenia pod wodę i kanalizację. Kolejne 40ha położonych jest po lewej stronie drogi krajowej nr 2 przy wyjeździe z miejscowości w stronę Poznania przy granicy gminy.
Po prawej stronie drogi krajowej nr 2 za Bolewicami w kierunku Poznania zawarte pomiędzy drogą powiatową a krajową znajdują się tereny pod aktywizację o powierzchni ok. 150 ha. W tym przypadku tereny położone od strony ulicy Szkolnej mają możliwość podłączenia pod wodę i kanalizację.

OBIEKTY DO WYDZIERŻAWIENIA I SPRZEDAŻY

Nadleśnictwo Bolewice posiada do wydzierżawienia następujące nieruchomości :
1. Stacja paliw -  o powierzchni 0,30 ha zabudowana budyniem magazynowo-    paliwowym o pow. 52m², położona w miejscowości Bolewice, ul. Świebodzińska 9, 100m od drogi krajowej nr 2, 4 km od zjazdu z autostrady A2. Teren w całości jest   ogrodzony.
2. Nieruchomość o powierzchni 3,42 ha zabudowana budynkiem (kantorek murowany pow. użytkowej 33,87m²), częściowo utwardzona, przeznaczona pod usługi oraz nieruchomość o pow. 2,74ha przeznaczona pod aktywizację gospodarczą; położone w miejscowości Lewiczynek z bezpośrednim dostępem do drogi wojewódzkiej nr 160, przy torach kolejowych – tereny dawnej składnicy drewna.
3. Grunty rolne zlokalizowane na terenie Gminy Miedzichowo o ogólnej powierzchni 18,00  ha.
Kontakt nr tel. 61 4411766

 
MIEDZICHOWO

Stary Folwark Młyn
Budynek magazynowy we wsi Stary Folwark nr 11 b wybudowany został w okresie przedwojennym jako młyn wodny, po zdemontowaniu wyposażenia przez kilkanaście lat pełnił funkcję magazynu obecnie niezagospodarowany.
Powierzchnia całkowita budynku wynosi 605,2 m2  w tym:
- piwnica – 156,1 m2
- parter- 164,3 m2 + kantor 23,7 m2
- I piętro - 167,5 m2
- II piętro 117,3 m2
Obiekt położony przy drodze krajowej nr 2 Świecko-Poznań, 100 km od granicy polsko-niemieckiej. Budynek zlokalizowany jest na działce nr 54/7 o powierzchni 276 m2.
Kontakt: Urząd Gminy Miedzichowo - tel. (61) 44 10 262

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy w Miedzichowie
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2020-03-01
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
.
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2020-04-01 13:06:03
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Sylwia Puka
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2020-04-01 13:06:13
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Sylwia Puka
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2020-04-01 13:06:13
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
769 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »